4.5/5 - (2 votes)

Usługi pogrzebowe Bielsko – organizacja pogrzebu z zachowaniem najwyższej jakości świadczonych usług

Śmierć zawsze jest największą tragedią dla bliskich zmarłego jak i jego rodziny. Ze względu na trudności jakie przysparza w tym okresie skupienie się nad formalnościami, z pomocą przychodzą profesjonalne zakłady pogrzebowe, które kompleksowo zajmują się organizacją uroczystości pogrzebowej. Usługi pogrzebowe Bielsko realizowane są z największym zaangażowaniem i starannością, gwarantując najwyższą jakość przebiegu całej ceremonii pogrzebowej.

Odejście bliskiej nam osoby zawsze spada na nas jak grom z jasnego nieba. Dlatego w tych trudnych chwilach tak ważne jest wsparcie i pomoc w organizacji pochówku. Usługi pogrzebowe w każdym przypadku świadczone są z należytym szacunkiem i powagą, dzięki czemu rodzina zmarłego czuje się odciążona w tym niezwykle ciężkim okresie żałoby.

Kompleksowe usługi pogrzebowe

Rzetelny zakład pogrzebowy Bielsko świadczy swe usługi na najwyższym poziomie. Kompleksowo i z wyczuciem wyręczy rodzinę zmarłego z załatwiania wszelkich formalności. Dla uroczystego i pięknego pożegnania zakład pogrzebowy Bielsko w swojej ofercie świadczy takie usługi jak:

  • organizacja pogrzebów lub kremacji
  • sprzedaż trumien (bogaty wybór trumien) i urn kremacyjnych
  • przygotowanie kwiatowych dekoracji
  • przygotowanie grobu do pochówku
  • międzynarodowy transport zmarłego
  • wynajem konnych i tradycyjnych karawanów pogrzebowych
  • usługi kamieniarskie
  • rezerwowanie kwater cmentarnych
  • kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłków KRUS/ZUS

Wszystkie powyższe usługi pogrzebowe są kompleksową realizacją ostatniego pożegnania. Kwiaty na pogrzeb realizowane są z największą starannością pod postacią wieńców i wiązanek, które są dostarczane na miejsce ceremonii a następnie przeniesione na cmentarz. Prócz tradycyjnych kompozycji takich jak wiązanki pogrzebowe wykonywane są też stroiki na trumny oraz do urn zarówno z kwiatów sztucznych jak i żywych.

Przeczytaj także:  Airmax Internet w Wrocławiu: Odkrywając Kluczowe Oczekiwania Klientów

Usługi pogrzebowe – międzynarodowy transport zmarłego

Zakład pogrzebowy Bielsko czynny całą dobę podejmuje się też najtrudniejszych spraw, jaką jest sprowadzenie do kraju ciała osoby zmarłej, specjalnie do tego przystosowanym karawanem. Karawan do międzynarodowego przewozu ciała został tak zaprojektowany, by bezpiecznie i z poszanowaniem przewozić ciało zmarłego pomiędzy państwami. Dzięki większej przestrzeni ładunkowej, pojazd pozwala także na możliwość przewożenia dwóch trumien w transporcie łączonym. Wszelkie formalności w kraju jak i za granicą zostają dopełnione przez firmę pogrzebową, dzięki czemu rodzina zmarłego nie musi się martwić o organizację przewozu ciała zmarłego.

Usługi pogrzebowe Bielsko dają rodzinie zmarłego komfort  dopięcia w ich imieniu wszystkich niezbędnych spraw związanych pochówkiem. To istotne, by w tak trudnym okresie móc pożegnać zmarłego z należytą czcią i szacunkiem.