piątek, 2 października 2020

16.X. A.D. 2020, czuwanie pokutne.

 L.I.Ch.+

Szanowni Państwo,

z przykrością i smutkiem informujemy, że  administrator kaplicy  pod wezwaniem Wszystkich Św. w Łodzi, ul Żubardzka 28, x. Paweł Markowski, wycofał swoją zgodę  na udostępnienia miejsca do czuwania modlitewnego i Mszy Św. w intencji Ojczyzny, w dniu 16.X/A.D.2020, w tej sytuacji wydarzenie musi zostać odwołane. Nie było też możliwości zorganizować inicjatywy w innym godnym miejscu. Prosimy o modlitwę, aby mogło ono odbyć się w innym terminie. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. 

  Zapraszamy na nocne czuwanie w Łodzi. W trzeci piątek miesiąca października, tj. 16.X, zapraszamy na czuwanie i ekspiację. W kaplicy pod wezwaniem Wszystkich Świętych w Łodzi, przy ul. Żubardzkiej 28 (kaplica znajduje się za budynkiem kościoła), odbędzie się nocne czuwanie w intencji ojczyzny i ekspiacja za grzechy własne oraz bluźnierstwa popełnione wobec Pana Jezusa i Najśw. Maryji Panny. Czuwanie odbywa się w łączności duchowej z Krucjatą Różańcowa za Ojczyznę.

 Plan spotkania:

  1. Rozpoczęcie godzina 21.00 – wystawienie Najśw. Sakramentu,                                                         -wprowadzenie, rozpoczęcie adoracji, katecheza ( x. Andrzej Łamasz).

  1. Różaniec: I , II i III część, z rozważaniami.

  2. Litania Loretańska.

  3. Repozycja Najśw. Sakramentu.

  4. Droga Krzyżowa z rozważaniami.

  5. Msza Św. Wszechczasów. - x. Andrzej Łamasz


Poszczególne części czuwania następują po sobie bez przerw. 

                                                                                                              ZAPRASZAMY!