sobota, 26 września 2020

Nocne Czuwanie ...


  Młodzi ludzie z rodzinami oraz osoby , które przyjeżdżają na Mszę św. do Kaplicy pod wezwaniem Wszystkich Św. na ul. Żubardzkiej, podjęli wysiłek pielgrzymowania na nocne czuwanie do naszej Jasno Górskiej Matki. Nocne czuwanie w nocy z 25 na 26 września zorganizowane zostało przez:  http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/

 Wyjazd miał charakter pielgrzymki prywatnej, rodzinnej i przyjacielskiej. Modlitwa skierowana do Matki Bożej oraz wysiłek włożony w nocne czuwanie stał się okazją do refleksji nad sytuacją w naszej Ojczyźnie. 

 Oprócz modlitwy, ofiarowane zostały Matce Bożej bolące kolana, około 3 godzin modlitwy, post Suchych Dni oraz medytacja i wsłuchanie się w naukę x. Grzegorza Śniadocha (IBP), który odprawił Mszę Św. Nikt jednak nie narzekał, młodzież wykazała się hartem ducha, gotowością do wysiłku i prawością swoich charakterów. Postawa pełna poświęcenia była budująca i cieszy , że młodzież ma świadomość wagi postu, pokuty i modlitwy w ważnych sprawach, jaką bez wątpienia jest los Ojczyzny.

 Dodatkowo pielgrzymi mieli własne intencje, które ośmieliliśmy się przedstawić Królowej naszych serc.  


 Za fotorelację dziękujemy Marcie M.