środa, 15 grudnia 2010

Wczesna I Komunia Święta Marty
Działo się dnia 12, miesiąca grudnia, roku Pańskiego 2010 o godzinie 16.00. W trzecią niedzielę adwentu - Gaudete, Marta Amelia Mieszek przyjęła Ciało Pana Naszego i Zbawiciela Jezusa Chrystusa po raz pierwszy, mając lat 6. Do wcześniejszego przyjęcia Sakramentu Komuni Św. dziecko przygotował Ksiądz Dr Marek Kaczmarek.
Pragniemy wraz z Córką podziękować tą drogą, za celebrację Mszy Św. Xiędzu Doktorowi i za przygotowanie dziecka do tego ważnego dla nas wydarzenia. Serdeczne modlitwy i gorąca Bóg zapłać kierujemy do Księdza Marcina Węcławskiego (proboszcz parafii Maryi Królowej w Poznaniu) , za radę i wsparcie. Również Siostrom urszulankom z Łodzi, dziękujemy za opiekę nad Martą i wkład w jej wychowanie. Podziękowania kierujemy również do ceremoniarza oraz wszystkich ministrantów, którzy swoją służbą oddali cześć Panu Bogu. Dziękujemy również Panu Prof. Janowi Kondratowiczowi, który grą uświetnił uroczystość, oraz kantorom, którzy śpiewali na Mszy Św.
Swoje podziękowania składamy wszystkim, którzy wraz z nami modlili się tego dnia w intencji Marty. Bóg zapłać wszystkim!

Rodzice wraz z Martą